Naprawa wind – Poznań

Zajmujemy się naprawami wind w Poznaniu. Mamy prawie 50-letnie doświadczenie w konserwacji, serwisowaniu i projektowaniu urządzeń transportu pionowego. Nasza ponad 60-osobowa kadra cechuje się ogromną wiedzą techniczną oraz doświadczeniem w pracy z dźwigami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że awaria windy może pojawić się w każdym momencie. Dlatego jesteśmy dla naszych klientów dostępni przez całą dobę przez 365 dni w roku. Już dziś umów się do nas!

Naprawy wind w Poznaniu – zakres usług

W SUAiD realizujemy naprawy wind w Poznaniu. Jesteśmy w stanie wykonać serwis różnego rodzaju dźwigów: osobowych, towarowych, hydraulicznych, elektrycznych itd.  W ramach naszych usług dostarczamy części zamienne potrzebne do naprawy maszyny.

Wykonujemy:

  • kontrole wszystkich elementów i parametrów działania windy,
  • regulacje elementów windy,
  • wymianę zużytych części i mechanizmów,
  • zabezpieczenie windy i jej części.

Możliwe jest zminimalizowanie ryzyka wystąpienia awarii dźwigu. Dlatego wszystkich serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług konserwacji wind w Poznaniu. Dzięki temu możliwe jest zabezpieczenie poszczególnych elementów przed uszkodzeniem, dzięki czemu zmniejsza się ich zużycie i przedłużona zostaje żywotność mechanizmów.

Serwis wind 24h – Poznań

Prowadzimy w Poznaniu serwis interwencyjny wind dostępny 24 h na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Jesteśmy w stanie zagwarantować szybką naprawę wind wszystkich typów. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że osoba zatrzaśnięta w windzie przeżywa duży stres. Dlatego docieramy na miejsce tak szybko jak to możliwe. Charakteryzujemy się solidnością i profesjonalizmem. Ty też możesz się o tym przekonać!

Szukasz naprawy wind w Poznaniu?

Jesteśmy do usług!