Dźwigi nowe – Poznań

Dźwigi nowe – Poznań
Dźwigi nowe – Poznań

Dostarczamy w Poznaniu nowe dźwigi. Współcześnie urządzenia te są standardowym elementem wyposażenia: biurowców, urzędów, galerii handlowych, magazynów, budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych itd. Mamy ogromne doświadczenie w pracy z urządzeniami transportu pionowego, dlatego pomożemy Ci w doborze idealnego modelu, który będzie pasował do parametrów danego budynków. Zapraszamy do kontaktu.

Dźwigi nowe w Poznaniu – nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie dostępne na rynku rodzaje dźwigów.

W zależności od przeznaczenia:

  • windy osobowe,
  • windy osobowe panoramiczne,
  • windy szpitalne,
  • windy towarowe duże,
  • windy towarowe z obsługą.

W zależności od rodzaju napędu:

W zależności od usytuowania maszynowni:

Dostarczamy windy każdego rodzaju, o każdym udźwigu i o każdej prędkości oraz wysokości.

Dostępne u nas usprawnienia i platformy

Dostarczamy usprawnienia dla osób niepełnosprawnych, a także platformy pionowe. Charakteryzują się one nie tylko niską awaryjnością, ale również niezwykle długim czasem eksploatacji. W celu uzgodnienia szczegółów ofert zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Urządzenia dla osób niepełnosprawnych

Dostarczamy szeroką gamę urządzeń dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich od tzw. wind krzesełkowych poprzez platformy przyschodowe, aż po platformy pionowe.

Windy krzesełkowe

Przeznaczone do użytku domowego, pozwalają przemieszczać się wzdłuż schodów. Napędzanie urządzenia silnikiem elektrycznym zasilanym baterią akumulatorów, która ładowana jest na postoju.

Platformy przyschodowe

Przeznaczone do użytku domowego i ogólnego publicznego. Znacząco ułatwia przemieszczanie się osobom poruszającym się na wózku inwalidzkim.

Platformy pionowe bez szybu

Stosowane do wysokości podnoszenia 3 m, urządzenia z napędem śrubowym. Wszechstronna możliwość użytkowania.

Platformy pionowe

Zasilane napędem śrubowym, elektrycznym lub hydraulicznym do wysokości podnoszenia 12m. Dostarczane z samonośną konstrukcją szybu z obudową. Wszechstronna możliwość zastosowania.

Nasza oferta dźwigów towarowych

Dostarczamy dźwigi towarowe małe i duże o napędzie elektrycznym lub hydraulicznym. Służymy pomocą przy wyborze odpowiedniego rozwiązania technologicznego do parametrów obiektu oraz zastosowania windy.

Windy towarowe małe:

O ładowności od 50kg do 300 kg, dostarczane z konstrukcją samonośną 12 kg do 400 kg.

Windy towarowe duże:

O ładowności od 500 kg do 1000 kg, dostarczane z konstrukcją samonośną szybu lub bez szybu.

Dowiedz się więcej o windach towarowych!

Systemy parkingowe

Projektujemy i dostarczamy systemy parkingowe, które pozwalają na uzyskanie dużej ilości miejsc parkingowych nawet na małej przestrzeni. W dostępnych u nas modelach wjazd i wyjazd pojazdu możliwy jest z dowolnej platformy niezależnej od pozostałych miejsc. Urządzenia napędzane są przez napędy hydrauliczne, dzięki czemu charakteryzują się niską awaryjnością. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty!